Регульована петля Vorne 105 mm 160кг біла




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регульована дверна петля Vorne 160кг, біла.
Невід'ємною частиною конструкції для вхідної групи дверні петлі, які виконують опорну та поворотну функцію.
Регулювання в трьох площинах, що дозволяє використовувати з будь-яким металопластиковим профілем не залежно від виробника. Це є великою перевагою для економії часу і ресурсів при виробництві, монтажі, ремонті.
Кожна петля складається з трьох основних частин. Опорна частина, з допомогою двох гвинтів і направляючих штифтів, кріпиться до рами ПВХ профілю, на ній же передбачено регулювання по висоті. Поворотний механізм складається з сталевого стрижня і двох пластикових ексцентрикових втулок, поворотом яких виконується регулювання притиску. Горизонтальна частина кріпиться на двері і торцевим гвинтом виконується регулювання нахилу двері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorne |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 113 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальне навантаження на петлю | 160 кг |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Фарба |
| Стан | Новий |
| Тип петлі | Штирьова |
| Колір | Білий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Петлі |
| Користувальницькі характеритики | Петлі |
| Спосіб встановлення | Накладний |
- Ціна: 545 ₴

